wait لطفا صبر کنید

اطلاعیه

۱۳۹۹/۰۲/۰۳ ۱۸:۱۲:۰۰


پویش کریمانهٔ خانوادهٔ شریف


امام حسین (ع): «اعلموا ان حوائج الناس من نعم الله علیکم فلا تملوا النعم فتتحول الی غیرکم»
همانا حوائج مردم از نعمت‌های خداوند بر شماست؛ بنابراین از نعمت‌های الهی خسته نشوید که خداوند آن را از شما{سلب نموده} و به سوی دیگران برمی‌گرداند.

گفتن از سختی این روزها تکرار مکررات است ولی لازم است تا در بهت حادثه گم نشود؛ روزهایی آکنده از درد و بیماری و رنج و بغض‌‏هایی که فرو می‌خشکد و اشک‏هایی که در تنهایی جاری می‌شود، لبریز است از تصویر پدرانی که برای گذران زندگی ساده‌شان  جان  نداشته را کف دست می‌گیرند و دل به خیابان و میدان می‌زنند ولی شب‌هنگام بی سروصدا و آرام مثل صدای دردی خسپیده در گلو، به خانه بازمی‌گردند، پدرانی که مجالی برای شنیدن تحلیل اقتصاددان و سیاستمدار ندارند و تنها تحلیل‌شان، تحلیل نداشته نان است و خجالت خانواده  و عرق شرمی که از پس این ویروس لعنتی برنمی‌‏آید.
هنوز بعد از دو ماه از شروع طوفان داغیم، نمی‌فهمیم، ابهت حادثه ما را گرفته، هرچه هست ممکن است حواس‌مان به خیلی چیزها نباشد و یادمان برود که همه بنی‌‌آدمی که زیر این آسمان نفس می‌کشند، برای چندماه یا چندسال یا چندقرن ذخیره ندارند که بتوانند در خانه بنشینند تا زنجیره انتقال کرونا قطع شود.
سخت است نشستن و دست روی دست گذاشتن و با چشم خود دیدن پدرهایی که سلامت خودشان و خانواده‌شان هم از کرونا در امان بماند، کاسبی بخورونمیر و نان شب‌شان در امان نیست. ما نتوانستیم، همین شد که گفتیم دوباره دور هم جمع شویم و یا علی دیگری بگوییم و لبخندی به چهره پدرها و مادرهایی بنشانیم که امیدشان در این روزها فقط اوستاکریم است و بس.
قرار است «۱۰۰۰۰ بسته حمایتی» آماده کنیم؛ همین خوراکی‌هایی عادی که در قفسه‌‏های آشپزخانه ما بسیار معمولی است و امروز شده آرزوی هزاران خانواده. چشم امیدمان برای تحقق این همت بلند، بعد از نگاه کریمانه حضرت حق و خاندان کرم (ع)، به دست‌های پربرکتی است که به شکرانه تنعم سر سفره «هو الرزاق» به زندگی ساده ولی شرافتمندانه مردمان این خاک کمک می‌کنند.
هیئت الزهراء (س) دانشگاه صنعتی شریف پیش‌قدم شده تا با همکاری و همدلی و همیاری استادان، فارغ‌التحصیلان و دانشجوها و هر عاشقی که دلش برای این مردم می‌تپد، در «پویش کریمانه خانواده شریف» بسته‌های حمایتی را در ماه رمضان میان خانواده‌های نیازمند شهر تهران توزیع کند. ارزش تقریبی هر بسته حمایتی ۳۰۰ هزار تومان می‌شود. شناسایی خانواده‌های نیازمند هم با مشارکت کمیته امداد امام خمینی (ره)، قرارگاه هماهنگی امام رضا (ع) و رابطین معتمد مردمی صورت گرفته تا کمک مردم به دست مردم برسد و دل همه قرص باشد.
خیلی ساده و صمیمانه از شرکت شما هم دعوت می‌کنیم به این پویش بپیوندید و سفره‌های افطار و سحر مردم مومن این سرزمین را برکت دهید.
کمک‌های نقدی‌تان را از طریق راه‌های زیر در پویش کریمانه خانواده شریف پذیراییم:

 

http://account.azzahraa.ir/t/pooyesh_karimaneh

شماره حساب ۴۱۸۳۷۱۳۲۲۲
شماره شبا IR۸۰۰۱۲۰۰۰۰۰۰۰۰۰۴۱۸۳۷۱۳۲۲۲
شماره کارت
۶۱۰۴-۳۳۷۷-۷۰۰۵-۰۷۷۹
نزد بانک ملت به نام هیأت الزهرا(س)نظرات